Štvanice eBook

Fatimma.cz Štvanice Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Štvanice! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Štvanice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Štvanice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,89 MB

ISBN: 9788088096559

POPIS
Hon na zločince ještě nikdy nebyl rafinovanější... ani zábavnější!Nick Fox a Kate O’Hareová jsou jako oheň a střelný prach. On je víceméně napravený zločinec, ona agentka FBI. A jakkoli nepravděpodobně to zní, společně tvoří dokonalý tým.Tentokrát je jejich cílem Carter Grove, majitel impozantní sbírky kradeného umění. Grove je ale zároveň ředitelem největší bezpečnostní agentury na světě, a tedy rovnocenný soupeř.Divoká štvanice zavede Kate a Nicka do Skotska, Šanghaje, Montrealu a Washingtonu a nesourodá dvojice bude muset předvést svůj zatím nejtroufalejší kousek, aby Cartera poslala za mříže.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Štvanice - Martin Goffa | Knihy.ABZ.cz
Štvanice je pražský vltavský ostrov mezi Karlínem a Holešovicemi v katastru Holešovic, původně však náležel ke Karlínu.V těchto místech byla řeka mělká a vytvořila se zde řada říčních ostrovů, z nichž ostatní (Primátorský, Korunní, Jeruzalémský a Rohanský) postupně zanikly při regulacích říčního koryta.Ostrov Štvanice byl nazýván též například ...
Sedačková lanovka Stříbrnice - Štvanice
Dopis členům a hráčům I.ČLTK Praha. Vážení členové klubu, dovolujeme si vás oslovit v situaci, kdy každý má jistě řadu starostí se svými blízkými i s organizací svého zaměstnání nebo podnikání.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY