Psí rady pro šťastný život eBook

Fatimma.cz Psí rady pro šťastný život Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Psí rady pro šťastný život! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Psí rady pro šťastný život a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Psí rady pro šťastný život.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,31 MB

ISBN: 9788075654342

POPIS
Dave Barry, sloupkař, nositel Pulitzerovy ceny a autor bestselleru Rukověť správného chlapa, nám na základě pozorování své milované a prudce inteligentní feny Lucy pomáhá odhalit, jak stárnout s grácií.Dave Barry se pokouší poučit od svého psa Lucy, jak prožít život co nejlépe, tváří tvář překážkám a výzvám přicházejícím s životem po středním věku. Dave se probírá svými dospělejšími lety s milým humorem a nadhledem, od kapitoly „Najděte si nové kamarády“ (což se jemu samému nedaří, protože nedokáže překonat svůj odpor k lidem) až k „Nepřestávejte se bavit“ (kde popisuje své celoživotní členství v pochodové jednotce, která se zúčastnila mnoha přehlídek včetně Obamovy inaugurace.) Lucy Davea učí, jak žít v přítomnosti, jak se oprostit od denních strastí a jak se cítit dobře ve vlastní kůži.Ať už se nám Dave Barry snaží poradit, abychom „Věnovali pozornost lidem, které milujeme“ (i když náš mozek právě neposlouchá), nebo se rozhoduje, že „Hodí vztek za hlavu“, je to k popukání. Knížka Psí rady pro šťastný život je vtipným a moudrým průvodcem radostným životem.
STÁHNOUT ČÍST
Psí rady pro šťastný život - Dave Barry - Megaknihy.cz
Psí rady pro šťastný život Autor: Barry, Dave Nakladatel: Jota EAN: ISBN: Originál: Lessons from Lucy. The Simple Joys of an Old, Happy Dog Překlad: Futera, Jakub Popis: Elektronická kniha, 192 stran, bez zabezpečení DRM, 1,3 MB ePUB, 3,0 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019
Psí rady pro šťastný život | Dumknihy.cz - knihy po všech ...
Psí rady pro šťastný život - Dave Barry potěší každého milovníka krásné atmosféry a designových skvostů. Ukažte, že máte styl! Vše skladem → ihned k odeslání.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY