Obecně prospěšná společnost eBook

Fatimma.cz Obecně prospěšná společnost Image

INFORMACE

Hledáte knihu Obecně prospěšná společnost? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Tomáš Dvořák? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Obecně prospěšná společnost.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,86 MB

ISBN: 9788073574505

POPIS
Předkládaná publikace je druhým aktualizovaným poznámkovým vydáním zákona o obecně prospěšných společnostech. Předmětem pozornosti práce jsou především praktické aspekty využití tohoto specifického druhu neziskové právnické osoby. Práce sleduje strukturu zákona se zvláštním zřetelem na problematická a výkladově sporná místa právní úpravy. Použita je dostupná známá judikatura k této problematice. V zájmu komplexního pohledu čtenáře je připojeno u těch ustanovení zákona, která byla v průběhu doby novelizována, i původní historické znění zákonného ustanovení.
STÁHNOUT ČÍST
NEZISKOVKY
Podrobnosti Zveřejněno: 6. duben 2020 Na základě konzultací se zástupci řady organizací jsme se rozhodli vytvořit velmi rychle portál, na který bude možné umisťovat materiály, metodické pokyny, infografiky a další podklady, které nyní tvoříte pro své spolupracovníky nebo klienty v souvislosti s COVID-19 a které budete chtít sdílet s dalšími kolegy.
248/1995 Sb. Zákon o obecně prospěšných společnostech
Obecně prospěšná společnost (o.p.s.) je právnickou osobou, která poskytuje veřejně prospěšné služby. Zakladateli obecně prospěšné společnosti (o.p.s.) mohou být fyzické osoby, právnické osoby, také obce, kraje a stát. 1.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY