Draci eBook

Fatimma.cz Draci Image

INFORMACE

Draci je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Draci na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Draci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,21 MB

ISBN: 9788025604212

POPIS
Po celém světě byla zaznamenána celá řada setkání s draky. Odborníci většinou existenci draků naprosto vylučují a považují je jen za pohádková monstra. Tvrdí, že víra v draky souvisí s nesprávně pochopenou totožností těchto tvorů. Prohlašují například, že víru v existenci draků posílily objevy zkamenělých koster dinosaurů. Lidé, kteří poprvé spatřili kosti dinosaura, si podle nich vytvořili představu úžasných tvorů, které ztotožnili s bájnými draky. Mnoho důvěryhodných očitých svědků však svá setkání s draky popsalo. Marco Polo se s nimi setkal na svých cestách a Leonardo da Vinci je zobrazil ve svých kresbách. Podle legendy byl Alexandr Veliký synem draka a dokonce i dávní čínští a japonští císaři prohlašovali, že jsou potomky draků. Objevte s touto knihou pravdu o nejúžasnějších záhadných tvorech na světě, kteří byli po celá staletí popisováni v legendách a pohádkách. U popisu každého draka je uveden jeho neuvěřitelný příběh, dále mapka jeho výskytu a mnohé další informace. V publikaci jsou uvedeny prastaré legendy a jsou v ní popsáni mýtičtí draci i slavní literární draci, to vše doplněné výmluvnými vyobrazeními.
STÁHNOUT ČÍST
Dráčik - vítejte v internetovém obchodě s hračkami
Draci Holešov opět vyrazili mezi světovou elitou. Navštívili jeden z největších dračích festivalů na světě v Italské Cervii, který se konal 20.4. - 1.5.2019.
Tajemství dračí pečeti / Long pai zhi mi (2019) | ČSFD.cz
Anglický cestovatel Jonatan Grin získá od Petra I. zakázku - vyhotovení map Dálného Východu Ruska. Opět jej čeká dlouhá cesta plná neuvěřitelných dobrodružství, která jej přivede do Číny. Kartograf se setká s množstvím závratných objevů, nečekaných…
SOUVISEJÍCÍ KNIHY