Utajená léta eBook

Fatimma.cz Utajená léta Image

INFORMACE

Utajená léta je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Barbara Hannay. Přečtěte si s námi knihu Utajená léta na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Utajená léta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,28 MB

ISBN: 9788026904960

POPIS
Když Lucy Hunterová náhodně objeví plechovou krabici plnou starých papírů, fotografií a dopisů, začíná se víc dozvídat o životě dědečka Harryho za druhé světové války. Zaujme ji vybledlý obrázek krásné mladé ženy s podpisem ‚George‘ a balíček dopisů převázaný stužkou. Konečně nějaké vodítko k odhalení rodinné historie, o které všichni až dosud záhadně mlčí…Jak se farmář ze severního Queenslandu seznámil se slečnou Georginou Lentonovou z Londýna? Jak ji přesvědčil, aby se s ním vydala do Austrálie a žila s ním na malé zapadlé farmě?Proč nikdo jejich lásce nepřál? A proč jejich setkání i dnes ovlivňuje život Lucy i její matky Rose? Před Lucyinýma očima postupně vyplouvají na povrch city, které odhalují tak pečlivě střežené tajemství. City, které po dlouhé roky stmelovaly, ale i rozdělovaly tři generace její rodiny. Všichni se musí svou vlastní cestou dobrat pravdy, že pravá láska může zdolat i ty největší výzvy.Lucyin příběh je plný zármutku, lásky a hrdinství odehrávající se v krásné divoké australské buši, ale i na jižním skalnatém pobřeží Anglie, zasahující do současnosti, ale i do minulosti.
STÁHNOUT ČÍST
Utajená léta - Barbara Hannay — Kniha.cz
Queer: Utajená léta. 23:50 - 00:15, čtvrtek (4. květen) Opakování 8.5./ČT2. Queer svět v minulosti, excentrické vztahy za železnou oponou.
Utajená léta (Barbara Hannay) | Detail knihy | ČBDB.cz
Utajená léta Autor Barbara Hannay. Když Lucy Hunterová náhodně objeví plechovou krabici plnou starých papírů, fotografií a dopisů, začíná se víc dozvídat o životě dědečka Harryho za druhé světové války.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY