Patofyziologie eBook

Fatimma.cz Patofyziologie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Patofyziologie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Ian Peate? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Patofyziologie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,13 MB

ISBN: 9788027102297

POPIS
Jedná se o učebnici patofyziologie pro studenty zdravotnických oborů. Kniha přibližuje přehlednou formou problematiku nefyziologických procesů v lidském organismu a podrobně rozebírá patologickou funkčnost orgánů v jednotlivých orgánových systémech lidského těla. Je doplněna množstvím barevných obrázků, které přibližují patologické děje v jednotlivých orgánových soustavách.
STÁHNOUT ČÍST
Ústav patologické fyziologie - Lékařská fakulta v Plzni ...
Patofyziologie symptomů astmatu. Obstrukce bronchů, kašel, hyperinflace a respirační selhání jsou z patofyziologického hlediska vysvětleny v podkapitole Patofyziologie symptomů CHOPN. Noční projevy dušnosti a kašle jsou typické projevy astmatu, zvláště po druhé hodině v noci.
Patofyziologie
Atlas fyziologie a patofyziologie je jedním z dlouhodobých klíčových projektů Laboratoře biokybernetiky a počítačové podpory výuky Ústavu patologické fyziologie 1. LF UK.Cílem projektu je vytvoření multimediálního interaktivního atlasu vysvětlujícího některé obtížnější partie fyziologie a patofyziologie s využitím animací a simulačních modelů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY