Psychologie sportu eBook

Fatimma.cz Psychologie sportu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Psychologie sportu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Psychologie sportu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Psychologie sportu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,26 MB

ISBN: 9788024616025

POPIS
Publikace zaměřená na poznatky o souvislostech mezi pohybem a psychikou. Autoři věnují pozornost jak obecně psychologickým, tak sociálně psychologickým pohledům na problematiku sportu, včetně psychologie pohybových cvičení. Kniha je proto rozčleněna do několika tematických oblastí přinášejících informace jak o vývoji oboru, tak o současném stavu poznání i s nástinem praktického využití. Publikace může sloužit všem, kteří si chtějí rozšiřovat poznatky o souvislostech mezi psychikou a pohybem v různých situačních kontextech.
STÁHNOUT ČÍST
Psychologie sportu v praxi: Konference
Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy . José Martího 269/31. 162 52 - Praha 6 - Veleslavín. Česká republika. IČO: 00216208 DIČ: CZ00216208 Identifikátor datové schránky: piyj9b4 Bankovní spojení: 0085332011/0100 Fakturační údaje
PDF Psychologie sportu v praxi Na cest k vítzství - mentální ...
Portál Asociace psychologie sportu ČR (APS) APS je nezávislá dobrovolná a výběrová organizace, sdružující odborníky se zájmem o psychologii sportu. Smyslem existence APS je všestranný rozvoj psychologie sportu jako aplikované psychologické vědní discipliny. Členové APS nabízí konkrétní služby v oblastech:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY