Vražda pro zlatého muže eBook

Fatimma.cz Vražda pro zlatého muže Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vražda pro zlatého muže! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vražda pro zlatého muže a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Vražda pro zlatého muže.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,76 MB

ISBN: 8024330547

POPIS
V soukromé sbírce ve Francii se náhle objeví vzácný soubor předmětů z hrobu bojovníka z doby stěhování národů. Soubor nezorné ceny, kterému se mezi odborníky říká Zlatý chlap, byl koncem čtyřicátých, brzy poté co byl objeven, odcizen z muzea okresního města. Na konferenci archeologů, která se koná v barokním zámku, zahyne v téže době - snad nešťastnou náhodou - novinář, který o konferenci přijel napsat článek pro svůj list. Zároveň je téže noci vážně zraněn jeden z archeologů, který měl s objemem Zlatého chlapa ledacos společného. Kapitán Exner se opět ocitá mezi archeology a v souvislosti s tímto případem se vypraví do Francie.
STÁHNOUT ČÍST
Vražda pro zlatého muže - Václav Erben | KOSMAS.cz - vaše ...
Vražda na břehu Rýna . Jana, Pavel a Filip jsou kamarádi, kteří mají pro strach uděláno. Vyřešit neobjasněný zločin, který se odehrál v dávné minulosti, pro ně není žádný problém. Na břehu Rýna najdou archeologové tělo neznámého muže, který zemřel pravděpodobně násilnou smrtí.
Vražda pro zlatého muže - Václav Erben alternativy ...
Vražda pro zlatého muže Václav Erben. 79,00 Kč. Skladem 3 ks-+
SOUVISEJÍCÍ KNIHY