Benešovsko z nebe eBook

Fatimma.cz Benešovsko z nebe Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Benešovsko z nebe! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Benešovsko z nebe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Benešovsko z nebe.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,15 MB

ISBN: 9788088259466

POPIS
"Pohledem z nebe v knize uvidíte hrad Český Šternberk, tyčící se nad řekou Sázavou, dřevěnou rozlednu korunující vrchol bájného Blaníku, zákruty vodní nádrže Švihov nebo jednu z nejnavštěvovanějších památek u nás - zámek Konopiště. Samotné město Benešov při večerním světle a s horkovzdušnými balóny bylo pro autory fotografií tím největším zážitkem. Přesvědčte se i vy, že Benešovsko pohledem ptáků a pilotů je opravdu nádherné.Jako na dlani budete mít Masarykovo náměstí v centru Benešova, areál zámku Tloskov, vodní nádrž Slapy, zámek Vrchotovy Janovice, televizní vysílač Votice - Mezivrata nebo zámek Jemniště. V knize najdete také letecké záběry na obce a města Bystřice, Olbramovice, Jankov, Veliš, Vlašim, Kamberk, Česchtice, Bernartice, Sázavu, Chářovice a spoustu dalších unikátních pohledů na Benešovsko.Podívejte se na města a malebné vesnice tohoto regionu, zajímavá zákoutí, významné památky, dominanty, přírodní scenérie, které při pohledu ze země nemůžete spatřit."
STÁHNOUT ČÍST
Benešovsko z nebe (Milan Paprčka; Jakub Chovan) > kniha ...
Hledáte Benešovsko z nebe od Milan Paprčka? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
Benešovsko z nebe | Creative Business Studio
Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven Milan Paprčka, Jakub Chovan. 629 Kč . 566 Kč ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY