Panenka a auťáci eBook

Fatimma.cz Panenka a auťáci Image

INFORMACE

Hledáte knihu Panenka a auťáci? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Eva Šedivá? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Panenka a auťáci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,40 MB

ISBN: 9788000030593

POPIS
Malá Barunka ráda skáče přes sloupek s panenkou Blaženkou před domem, kde je krámek s ovocem a zeleninou. Do obchodu zboží přiváží pan Jablonka, a zrovna dneska má moc špatnou náladu. A tak mu Barunka půjčí panenku, protože Blaženka umí všechny rozveselit. Nejen že se pan Jablonka přestane hned mračit,i panenka se celou cestu raduje. Vždyť taková úžasná dobrodružství, která ji potkají na dalších vyjížďkách s ovocným autem, by doma nezažila. A nikdy by nepotkala tak úžasně zajímavé auťáky. Chcete se s nimi také seznámit? Stačí otevřít knížku!
STÁHNOUT ČÍST
Panenka a auťáci
Panenka a auťáci Prodej skončil Malá Barunka ráda skáče přes sloupek s panenkou Blaženkou před domem, kde je krámek s ovocem a zeleninou. Do obchodu zboží přiváží pan Jablonka, a zrovna dneska má moc špatnou náladu.
Panenka a auťáci | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Panenka a auťáci Prodej skončil. Panenka a auťáci Malá Barunka ráda skáče přes sloupek s panenkou Blaženkou před domem, kde je krámek s ovocem a zeleninou. Do obchodu zboží přiváží pan Jablonka, a zrovna dneska má moc špatnou náladu. A tak mu Barunka půjčí panenku, protože Blaženka umí všechny rozveselit.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY