Panenka a auťáci eBook

Fatimma.cz Panenka a auťáci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Panenka a auťáci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Panenka a auťáci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Panenka a auťáci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,80 MB

ISBN: 9788000030593

POPIS
Malá Barunka ráda skáče přes sloupek s panenkou Blaženkou před domem, kde je krámek s ovocem a zeleninou. Do obchodu zboží přiváží pan Jablonka, a zrovna dneska má moc špatnou náladu. A tak mu Barunka půjčí panenku, protože Blaženka umí všechny rozveselit. Nejen že se pan Jablonka přestane hned mračit,i panenka se celou cestu raduje. Vždyť taková úžasná dobrodružství, která ji potkají na dalších vyjížďkách s ovocným autem, by doma nezažila. A nikdy by nepotkala tak úžasně zajímavé auťáky. Chcete se s nimi také seznámit? Stačí otevřít knížku!
STÁHNOUT ČÍST
Panenka a auťáci (Marie Kšajtová) | Detail knihy | ČBDB.cz
Panenka a auťáci % Listování ... Nejen že se pan Jablonka přestane hned mračit,i panenka se celou cestu raduje. Vždyť taková úžasná dobrodružství, která ji potkají na dalších vyjížďkách s ovocným autem, by doma nezažila. A nikdy by nepotkala tak úžasně zajímavé auťáky.
Panenka Blaženka a auťáci, večerníčková pohádka
Panenka Blaženka a auťáci, večerníčková pohádka ... Stejně jako v animované podobě jsou jednotlivé kapitoly Potěšením pro některou postavičku, s kterými se panenka a pan Jablonka potkává, doprovodné ilustrace jsou od paní Evy Šedivé stejně jako ve filmu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY