Moderní medicína eBook

Fatimma.cz Moderní medicína Image

INFORMACE

Hledáte knihu Moderní medicína? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Nikola Tesla? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Moderní medicína.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,66 MB

ISBN: 9788074240607

POPIS
Geniální vynálezce Nikola Tesla (1856–1943) experimentoval naprosto mimořádným způsobem také v oblasti medicínské techniky. Vysokofrekvenční elektřinu využíval například k takzvané elektroterapii. Jasnozřivě předpověděl, že tato energie způsobí revoluci v terapeutické praxi. Velmi významné jsou i Teslovy zásluhy při konstrukci výkonných roentgenových přístrojů, takže je právem považován za tvůrce spolehlivého a bezpečného snímkování. Jeho velkým přínosem medicíně je takzvaná mechanická terapie, byť tato léčebná metoda zůstávala bohužel dlouho opomíjena. Pro ni vyvinul elektromechanický oscilátor, který několik let zdokonaloval a miniaturizoval.Tímto přístrojem bylo možné zbavovat například žaludek a trávicí trakt nežádoucích látek a nečistot. Mohl však být využíván i k účinnému preventivnímu předcházení většiny nemocí… Této publikaci předcházelo vydání tří svazků Teslových vzpomínek a statí popularizujících jeho objevy: Můj životopis a moje vynálezy, Moje experimenty a patenty a Zbraňové systémy.
STÁHNOUT ČÍST
Moderní medicína - Nikola Tesla | Knihy Dobrovský
Všechny informace o produktu Kniha Moderní medicína - Richard Rokyta, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Moderní medicína - Richard Rokyta.
Moderní medicína (Nikola Tesla) | Detail knihy | ČBDB.cz
Přečtěte si o tématu Moderní medicína. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Moderní medicína, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Moderní medicína.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY