Žirafí slzy eBook

Fatimma.cz Žirafí slzy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Žirafí slzy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Žirafí slzy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Žirafí slzy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,58 MB

ISBN: 9788025701904

POPIS
Druhá kniha o první dámské detektivní kanceláři v Gaborone nás potěší dalšími příběhy z exotického prostředí Botswany. Opět se setkáme se sympatickou korpulentní Precious Ramotswe, majitelkou detektivní kanceláře, i její pravou rukou – sekretářkou paní Makutsi, která vyřeší svůj první samostatný případ. I tentokrát budeme sledovat, jak se vyvíjí harmonický vztah paní Ramotswe s přítelem J. L. B. Matekonim, a navíc se seznámíme i s nenadálými přírůstky do jejich společné domácnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Žirafí slzy / Nejlevnější knihy
Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném automatu ve foyer, v ostatních knihovnách u pultů.
Alexander McCall Smith Žirafí slzy - unucanba
Všechny informace o produktu Kniha Žirafí slzy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Žirafí slzy. Žirafí slzy od 199 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY