Prodávej úspěšně eBook

Fatimma.cz Prodávej úspěšně Image

INFORMACE

Prodávej úspěšně je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Herbert N. Casson. Přečtěte si s námi knihu Prodávej úspěšně na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1995

NÁZEV SOUBORU: Prodávej úspěšně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,78 MB

ISBN: 9788096719846

POPIS
Kniha je určena výrobcem, obchodním ředitelem, velkoobchodníkům, maloobchodníkům, asistentem prodeje, obchodním zástupcům, prodavačem a prodavačkám všech typů. Poučí vás, jak úspěšně prodávat, jak si udržet zákazníky a získávat nové, jak držet ceny a dosáhnout rychlejší obrat zboží, jak vychovávat, školit a motivovat všech v řetězci prodeje a zvyšovat vlastní výkonnost. V pětadvaceti praktických řadách se dozvíte odpověď na otázku, v čem je tajemství úspěchu obchodu.
STÁHNOUT ČÍST
Jak uspesne prodavat | Sleviste.cz
Všechny informace o produktu Kniha Casson Herbert N. - Jak zahájit a úspěšně rozvíjet podnikání, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Casson Herbert N. - Jak zahájit a úspěšně rozvíjet podnikání.
Rétorika a komunikace - učebnice - Seminárky, referáty ...
(Acts of Vengeance) Bohatý právník žije spokojeným životem, naplněným úspěšně vykonávanou prací. Z rutiny ho vykolejí až vražda jeho manželky a dcery. Protože policie si s případem neví rady, rozhodne se smrt nejbližších pomstít na vlastní pěst... Americký thriller (2017). Hrají: A. Banderas, K. Urban, P. Vegaová, C. Dyer, C. Serafiniová, R. Forster a další.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY