Psi, kteří štěkají, nekoušou? eBook

Fatimma.cz Psi, kteří štěkají, nekoušou? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Psi, kteří štěkají, nekoušou?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Psi, kteří štěkají, nekoušou? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Psi, kteří štěkají, nekoušou?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,94 MB

ISBN: 9788024725987

POPIS
Autorka, zkušená veterinářka a psí trenérka, jednoduchou a srozumitelnou formou vyvrací lidové pověry a pověsti, které se tradují o některých psích rasách, o psí výživě, o výchově a chování domácích miláčků. Zároveň poskytuje cenné rady, zejména začínajícímu chovateli, čeho se vyvarovat, když si přivede nový přírůstek do rodiny, jenž by s ní měl strávit příštích 10-15 let. Vtipně napsáno, doprovázeno ilustracemi.
STÁHNOUT ČÍST
Psi, kteří neštěkají
Skupina 1: Ovčáčtí, pastevečtí a honáčtí psi. Všem plemenům patřícím k této skupině je vlastní silná chuť pracovat. Hlídací psi jsou inteligentní jedinci a jsou oblíbení pro svou ostražitost. Málokdy štěkají a rychle se podřídí člověku.
Kniha: Psi, kteří štěkají, nekoušou?(Imke Niewöhner) za 2 ...
Proč psi štěkají? Publikováno: 14.3.2018. ... Podobný postup lze vyzkoušet u psů, kteří štěkají z rozrušení a radosti například při provádění některých triků. Psovi se nabídne malý míček nebo klacík s povelem DRŽ APORT! a pokračuje se v rychlé chůzi. S plnou tlamou se špatně štěká, a tak se pes rychle zklidní.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY