Deník šílené milenky eBook

Fatimma.cz Deník šílené milenky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Deník šílené milenky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Irena Obermannová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Deník šílené milenky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,70 MB

ISBN: 8072463381

POPIS
Volné pokračování bestselleru Deník šílené manželkyXénie, její dvě dcery, jejich lapálie s muži i se životem vůbec – a k tomu všemu tajemný nález zakázané knihy…Xénie a její dvě už vlastně dospělé dcery prožívají další spousty tragikomických příhod. Po rozvodu jako by se hrdinka stala svým způsobem čerstvě dospělá, podobně jako její děti. Musí si hledat nové místo v životě i sebe samu. K tomu mimo jiné přispívá i pátrání po původu podivného textu objevujícího se v ohni a psaného v neznámém jazyce. Ukazuje se, že jde o tajemnou knihu Lilit. Postupně Xénie začíná textu rozumět a zjišťuje, že jí kniha promlouvá z duše. Jenomže Xénie se své duše bojí. Čte své vlastní myšlenky, které si kdysi dávno zakázala. Je to, jako by četla svůj deník.Kniha vypráví o všech milenkách i manželkách, které si myslí, že jsou šílené, o divokém, zakázaném ženství, ale také o nutnosti porozumění mezi ženami a muži. Xénie postupně zjišťuje, že je potřeba znovu okusit zakázané jablko z ráje… Deník šílené milenky je strhující příběh plný tajemství.
STÁHNOUT ČÍST
Deník šílené milenky | Má kniha.cz
Největší výběr za nejlepší ceny zboží Deník šílené milenky v nejvyšší kvalitě.
Deník šílené milenky [eBook] - Irena Obermannová | Knihy ...
Deník šílené milenky . Volné pokračování bestselleru Deník šílené manželky Xénie, její dvě dcery, jejich lapálie s muži i se životem vůbec - a k tomu všemu tajemný nález zakázané knihy… Xénie a její dvě už vlastně dospělé dcery prožívají další spousty tragikomických příhod.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY