Na hraně intimity eBook

Fatimma.cz Na hraně intimity Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Na hraně intimity! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Na hraně intimity a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Na hraně intimity.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,55 MB

ISBN: 9788026207252

POPIS
Vztahová psychoanalýza je v současnosti nejdynamičtěji se rozvíjejícím psychoanalytickým směrem. Psychoanalytici a psychoterapeuti různých směrů docházejí v poslední době k poznání skutečnosti, že psychoterapeut a klient se navzájem bez ustání ovlivňují, aniž by si toho často byli vědomi. To může vést k názoru, že nejsme s to prokázat, je-li úspěšná léčba důsledkem terapeutické techniky a intervencí, anebo dopadem interakcí, jež se vymykají našemu vědomí.Autorka zkoumá interaktivní pole terapeutického vztahu a dává nám porozumět terapeutickému potenciálu vztahu mezi klientem a analytikem či psychoterapeutem.Na pozadí řady ilustrativních kazuistik se zaměřuje na nové aspekty přenosově protipřenosového vztahu a roli afektivní a nevědomé komunikace v analytickém vztahu.
STÁHNOUT ČÍST
Na hraně intimity (Portál) - eseznam.cz
Na hraně intimity od 5,02 € z ponuky 7 e-shopov Porovnajte ceny a parametre Na hraně intimity na Pricemanii a ušetrite až do 60 %!
Kniha: Na hraně intimity (Darlene Bregman Ehrenberg ...
Na hraně intimity. Ohodnotit » ... Na pozadí řady ilustrativních kazuistik se zaměřuje na nové aspekty přenosově protipřenosového vztahu a roli afektivní a nevědomé komunikace v analytickém vztahu. Darlene Bregman Ehrenberg je psychoanalytička působící v soukromé praxi v New York City, je tréninkovou analytičkou a ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY