Mýdla eBook

Fatimma.cz Mýdla Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mýdla! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mýdla a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Mýdla.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,12 MB

ISBN: 9788024745961

POPIS
Podle srozumitelných návodů a postupových fotografií uvedených v knížce edice Šikovné ruce je možné vydat se na cestu výroby vlastních mýdel, která nebudou obsahovat chemikálie a stabilizátory a budou tedy vhodná i pro alergiky. V knize jsou představeny různé způsoby tvorby mýdel od těch nejjednodušších až po náročnější. Výsledkem bude vždy tělu prospěšné a glycerínu nezbavené mýdlo, které upoutá svým nevšedním vzhledem.
STÁHNOUT ČÍST
Přírodní mýdla, ručně vyráběná mýdla
Objednejte si Mýdla, šampóny a tělová kosmetika v Manutanu a využíjte nabídky 32 000 produktů, záruku 10 let a dopravu zdarma od 1 000 Kč!
Mýdla - Heureka.cz
Patrně nejpoužívanější čisticí prostředek je mýdlo. Přírodní mýdla v biokvalitě jsou vyrobena výhradně z rostlinných složek, jsou hypoalergenní, vhodná i pro citlivou pokožku a děti. Myjí šetrně, ale jsou účinná i proti bakteriím (E.coli, salmonela a další). Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky, ani ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY