Praktická zeleninová zahrada eBook

Fatimma.cz Praktická zeleninová zahrada Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Praktická zeleninová zahrada! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Praktická zeleninová zahrada a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Praktická zeleninová zahrada.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,68 MB

ISBN: 9788075494153

POPIS
Pěstitelské rady a návrhy na drobné úpravy v zahradě, které umožní získat vyšší výnosy a efektivněji využít i malé prostory. Autorka nabízí návody na drobné projekty, ať už je to podpěra k popínavým fazolím, síťka na ochranu ovoce nebo pařeník, který odpuzuje slimáky, a zároveň uvádí tipy, jak správně provádět výsadbu, rýt půdu a jak sklidit a využít bohatou úrodu.
STÁHNOUT ČÍST
Praktická zeleninová zahrada - Joyce Russellová | Kniha na ...
Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem" alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch.
Praktická zeleninová zahrada | Profizahrada.cz
Praktická zeleninová zahrada Pěstitelské rady a návrhy na drobné úpravy v zahradě, které umožní získat vyšší výnosy a efektivněji využít i malé prostory. Autorka nabízí návody na drobné projekty, ať už je to podpěra k popínavým fazolím, síťka na ochranu ovoce nebo pařeník, který odpuzuje slimáky, a zároveň ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY