Palác kurtizán eBook

Fatimma.cz Palác kurtizán Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Palác kurtizán! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Palác kurtizán a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Palác kurtizán.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,49 MB

ISBN: 9788074071461

POPIS
V luxusním nevěstinci v Pu-jang bylo nalezeno tělo bez hlavy, a protože město patří pod správu soudce Ti, začne soudce hojně navštěvovat tuto uzavřenou společnost, což nelibě nesou zejména tři jeho manželky. Zatímco Ti pronásleduje nepolapitelného vraha, který za sebou zanechává jednu mrtvolu za druhou, jeho manželky se vzbouří. Soudce Ti musí vynaložit veškeré své detektivní umění, aby rozpletl, co se za vraždami a revoltou manželek skrývá.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Případy soudce Ti Palác kurtizán | Knihy.ABZ.cz
Kniha: Palác kurtizán Autor: Frédéric Lenormand. V luxusním nevěstinci v Pu-jang bylo nalezeno tělo bez hlavy, a protože město patří pod správu soudce Ti, začne soudce hojně navštěvovat tuto uzavřenou společnost, což nelibě nesou ...
Frédéric Lenormand - Wikipedie
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY