Zásoby: Komplexní prů vodce účtováním a oceňováním eBook

Fatimma.cz Zásoby: Komplexní prů vodce účtováním a oceňováním Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zásoby: Komplexní prů vodce účtováním a oceňováním! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zásoby: Komplexní prů vodce účtováním a oceňováním a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Zásoby: Komplexní prů vodce účtováním a oceňováním.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,40 MB

ISBN: 9788024741154

POPIS
Ojedinělá publikace - komplexní zpracování o účtování a oceňování zásob. Výklad vychází z novel daňových a účetních předpisů k 1.1.2012. Autor na velkém množství praktických a názorných příkladů popisuje nejen běžně se vyskytující účetní operace, ale řeší i složité méně časté případy. Praktickou publikaci jistě ocení nejen méně zkušení účetní, studenti, ale i zkušení účetní, pracovníci FÚ, auditoři apod.
STÁHNOUT ČÍST
Knihy od František Louša | Kupte na Martinus.cz
GRADA Praktické účetní příklady 2012 . Kniha Praktické účetní příklady 2012 je zaměřena na praktické příklady, se kterými se účetní jednotky setkávají v praxi.Zároveň může sloužit jako doplňující pomůcka při hledání a účtování jednoduchých i složitých účetních případů, se kterými si nevíte rady a nemůžete je nalézt v jiných publikacích.
Zásoby od 228 Kč - Heureka.cz
Praktickou publikaci jistě ocení nejen méně zkušení účetní, studenti, ale i zkušení účetní, pracovníci FÚ, auditoři apod. Zásoby: Komplexní prů vodce účtováním a oceňováním - František Louša od authora František Louša
SOUVISEJÍCÍ KNIHY