333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska eBook

Fatimma.cz 333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska Image

INFORMACE

Trávit čas knihou 333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu 333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: 333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,68 MB

ISBN: 9788087193242

POPIS
Po předchozích třech úspěšných vydáních knihy je čtvrté vydání originálně kreslených rozhleden zcela inovované.Změnil se název, zvětšil se formát a přibylo dalších 33 nově postavených rozhleden. Důvody změn jsou zřejmé: ještě více vyniknou skvělé kresby, jejichž počet se navýšil na sympatických 333, zpřehlední se mapky a díky novému názvu se zájemcům nebude plést, které vydání už mají.Naprostou novinkou jsou u každé rozhledny údaje o její dostupnosti vlakem: číslo železniční tratě, nejbližší železniční zastávka a vzdálenost od ní k rozhledně. Všechny rozhledny autor osobně navštívil a přístupové trasy v nakreslených mapkách projel na kole a ověřil.Opět nechybí vložená velká mapa VŠECH rozhleden České republiky s přehlednou tabulkou, obsahující již tři tisíce údajů: název rozhledny (vč. druhého názvu), kraj, okres, rok vzniku, typ rozhledny, nadmořskou výšku, výšku rozhledny, GPS souřadnice.Kniha se jistě stane nejen užitečným průvodcem na cestách, ale i velmi inspirativním rádcem při plánování výletů. Množstvím informací se blíží k encyklopedicky pojatým dílům.
STÁHNOUT ČÍST
333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska - Štekl ...
333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska, tak se jmenuje už čtvrtá kniha, kterou o nejkrásnějších vyhlídkách v zemi vydal Plzeňan Jiří Štekl. Osmapadesátiletý výpravčí sám objíždí všechny nové rozhledny a ke každé vlastnoručně kreslí i obrázek.
333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska ...
Kupte knihu 333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska od Jiří Štekl na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY