Krásna, ale krátka eBook

Fatimma.cz Krásna, ale krátka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Krásna, ale krátka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Krásna, ale krátka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Krásna, ale krátka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,13 MB

ISBN: 9788089404148

POPIS
Autor knihy odľahčeným štýlom zachytáva kolorit základnej vojenskej služby na sklonku totality. V krátkych humorno-trpkých príhodách ukazuje absurditu dvojročnej služby vlasti a jemne odkazuje na ľudské a duchovné hodnoty, ktoré totalitný režim systematicky potieral. Zachytáva obraz doby, ktorá sa skončila, ale jej neľudský duch sa môže kedykoľvek vrátiť.
STÁHNOUT ČÍST
Ztracená láska | (I Saw Her Standing There) | Online hra ...
Buda Hill Funicular: Krásná, ale krátká lanovka - Na webu Tripadvisor naleznete 1 887 recenzí zákazníků, 1 729 fotografii a výhodné nabídky pro Budapešť, Maďarsko.
Krásna oddanosť troch Zdravas´ Panne Márii - Modlitba.sk
Vojna ale krátká nebyla nikdy a o jejích krásách, darmo mluvit. Od vzniku stálé armády roku 1649 až do roku 1802, kdy byla zrušena celoživotní služba a nahrazena deseti až čtrnácti léty vojákování (podle druhu vojska), to opravdu nebyl žádný med. Po zkrácení služby na osm let fungovala armáda takto až do roku 1868 a ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY