Naše milá Sisi eBook

Fatimma.cz Naše milá Sisi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Naše milá Sisi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Naše milá Sisi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Naše milá Sisi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,18 MB

ISBN: 9788024913155

POPIS
Tato kniha přináší zcela nový, dosud neznámý obraz císařovny Alžběty. Sami Habsburkové, především arcivévodkyně Žofie, její děti a snachy, jsou totiž vypravěči příběhů, které se čtenář dozví z jejich dosud nezveřejněných dopisů. Arcivévodkyně Žofie byla milujícím srdcem rodiny. Svou lásku předávala s intenzitou sobě vlastní dětem, snachám i vnoučatům. Byla nadšenou pisatelkou dopisů, které si pravidelně vyměňovala s četnými sourozenci, se svými dospělými syny i jejich manželkami. Tato rodinná korespondence však neinformuje jen o všedních událostech císařské rodiny, ale dotýká se i některých aktuálních historických událostí. Je nanejvýš pravděpodobné, že na základě publikování těchto dopisů historie přepíše mnohé kapitoly ze života císařovny Alžběty a arcivévodkyně Žofie.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Naše milá Sisi - Gabriele Praschlová-Bichlerová ...
Kdo si myslí, že už přečetl dost knih týkajících se habsburské rodiny a ví tedy vše o císařovně Alžbětě a jejím podivném poměru ke tchyni, arcivévodkyni Žofii, ten se mýlí. Tato kniha totiž přináší dosud nezveřejněné soukromé dopisy rakouské císařské rodiny a v řadě významných bodů opravuje dosud známá fakta.
Naše milá Sisi
Kupte nebo prodejte knihu Naše milá Sisi v online antikvariátu TrhKnih.cz. Hledat. Přihlásit; košík je prázdný Prodat knihy. Naše milá Sisi pravda o arcivévodkyni Žofii a císařovně Alžbětě na základě dosud nezveřejněných dopisů Gabriele Praschl-Bichler ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY