Úspěšný rybolov v Norsku eBook

Fatimma.cz Úspěšný rybolov v Norsku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Úspěšný rybolov v Norsku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Úspěšný rybolov v Norsku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Úspěšný rybolov v Norsku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,24 MB

ISBN: 9788074330193

POPIS
Žádná země světa nepřiláká každý rok tolik rybářů jako Norsko. Není nic lepšího, než korunovat dovolenou nějakou velkou rybou. Tato kniha vás pečlivě a podrobně připraví na dobrodružství v Norsku, abyste se i vy mohli vrátit domů s vysněnou rybou.
STÁHNOUT ČÍST
CK Fishtour - Rybolov v Norsku
Eshop se zaměřením na mořský rybolov. Nabízíme pilkrovací pruty, elektrické multiplikátory, pletené šňůry, plovoucí obleky, formy na olovo, filetovací nože, gumové nástrahy nejen pro rybolov v Norsku. Zajišťujeme rybářské vybavení pro tropický rybolov na moři.
Diskuse - Norsko - Rybolov
Rybaření v Norsku Zahraničí . Program zahrnuje - Parádní týdenní rybolov na jednom z nejlepších míst v Norsku - Stylové ubytování pro 2 osoby - Výbornou stravu v případě úspěšného lovu - Služby česky hovořícího rybáře-průvodce - Filetárnu s tekoucí vodou - Možnost odvézt si až 20 kilo filet na osobu - Možnost zapůjčení rybářského vybavení Kouzelné ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY