Zlé pondělí eBook

Fatimma.cz Zlé pondělí Image

INFORMACE

Zlé pondělí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor French Nicci. Přečtěte si s námi knihu Zlé pondělí na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Zlé pondělí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,72 MB

ISBN: 9788025711422

POPIS
Dojde k únosu pětiletého Matthewa Faradaye. Jeho tvář figuruje na titulních stranách novin. Rodiče i vyšetřovatelé jsou zoufalí. Dokáže někdo jejich chlapečka nalézt, než bude pozdě? Na jedinou stopu naráží psychoterapeutka Frieda Kleinová. Jeden z pacientů jí popisuje své sny o tom, jak unáší chlapce, který jako by z oka vypadl Matthewovi. Frieda, která je zprvu přesvědčená, že policie její obavy rovnou smete ze stolu, je postupně proti své vůli zatažena do samého centra případu. Jiný únos dítěte, k němuž došlo před dvaceti lety, nabídne nové vodítko, které dokáže odkrýt pouze Frieda, odbornice na uvažování psychicky narušených jedinců. Ve snaze nalézt v tomto děsivém případě smysl, musí se Frieda v honbě za rafinovaným a nemilosrdným vrahem potýkat s vlastními nejtemnějšími úzkostmi…
STÁHNOUT ČÍST
Blog Heleny Vrábkové Brejchové: Bude všechno zlé pro něco ...
Kniha Zlé pondělí na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Zlé pondělí od ostatních uživatelů. Nakupujte Thrillery online.
Zlé pondělí (1960) - Filmový přehled
Kniha: Zlé pondělí Autor: Nicci French První román z britské detektivní řady propojené postavou terapeutky Friedy Kleinové. Únos malého chlapce znovu otevře starý nevyřešený případ zmizení malé holčičky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY