Trika od Aptáka 2 eBook

Fatimma.cz Trika od Aptáka 2 Image

INFORMACE

Trika od Aptáka 2 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Irena Slavíková. Přečtěte si s námi knihu Trika od Aptáka 2 na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Trika od Aptáka 2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,13 MB

ISBN: 9788024756257

POPIS
Autorka spolu se svou sestrou tvoří pod značkou Apták, která si získala již řadu příznivců z řad laiků i odborné veřejnosti. Apták má v malbě na textil široký záběr, mnoho nápadů a nebrání se žádnému experimentu, což by rád uplatnil i pokračování knížky Malby na trika, kde chce ukázat mnohostrannost využití tekutých barev, které nejsou zatím v Čechách tolik známé jako klasické textilní barvy zahuštěné. Tekuté barvy mají obrovský potenciál využití, mnoho možností efektů, jsou mnohonásobně kreativnější než klasické barvy a byla by škoda laickou i odbornou veřejnost s těmito poznatky neseznámit. Otvírají se možnosti sprejování, použití válečku a různých chemických efektů. Tekuté textilní barvy jsou na našem trhu teprve chvíli, jejich problematice se žádná knížka ještě nevěnovala, pokud autorka ví. Sama je poslední rok vyučuje na svých kurzech a podle nadšených reakcí jejich žáků se toto výtvarné pole se zatím jeví jako neprobádané a velmi zajímavé.Otvírá se velké pole působnosti neprobádané techniky, což pravděpodobně ocení především odborná veřejnost. Ale určitě v knížce autorka nezapomene na začátečníky, což nakonec v oblasti tekutých barev bude pravděpodobně naprostá většina čtenářů, protože se jedná o novinkovou věc.
STÁHNOUT ČÍST
Trika - Vyhledávání na Heureka.cz
Trika od Aptáka 2 Autor: Slavíková, Irena Nakladatel: Grada EAN: 9788024756257 ISBN: 978-80-247-5625-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: 17 × 23,5 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání)
Trika od Aptáka od 171 Kč v 2 obchodech - Dům a byt ...
Trika od Aptáka 2 169,-Ihned ke čtení Koupit Tekuté barvy se dostaly do popředí zájmu při zdobení textilu, proto vznikla potřeba i jakési „učebnice", která by byla vždy po ruce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY