Báječné oslavy (s Mámami) eBook

Fatimma.cz Báječné oslavy (s Mámami) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Báječné oslavy (s Mámami)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Báječné oslavy (s Mámami) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Báječné oslavy (s Mámami).pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,74 MB

ISBN: 9788026412748

POPIS
Bloggerky Mámami se s vámi podělí o to, jak vytvořit nezapomenutelnou atmosféru velkých oslav i malých slavností uprostřed všedních dnů. Čekají na vás návody na tvoření, originální recepty a nápady na drobnosti, které dělají oslavy oslavami. V knize najdete spoustu krásných barevných fotografií a inspirativních tipů, které ve vás vzbudí chuť uspořádat si každičký den alespoň malou oslavu a udělat ze svého domova o něco pestřejší místo. Protože domov je to hlavní, co stojí za to to tvořit.
STÁHNOUT ČÍST
Báječné oslavy - Mámami od hlavy až k patě
Kniha: Báječné oslavy (s Mámami) - Mámami. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...
Báječné oslavy (s Mámami) - Mámami
Báječné oslavy (s Mámami) - Mámami Bloggerky Mámami se s vámi podělí o to, jak vytvořit nezapomenutelnou atmosféru velkých oslav i malých slavností uprostřed všedních dnů. Čekají na vás návody na tvoření, originální recepty a nápady na drobnosti, které dělají oslavy oslavami.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY