Centrální Kavkaz, Dombaj, Prielbrusie, Bezingi eBook

Fatimma.cz Centrální Kavkaz, Dombaj, Prielbrusie, Bezingi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Centrální Kavkaz, Dombaj, Prielbrusie, Bezingi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Centrální Kavkaz, Dombaj, Prielbrusie, Bezingi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Centrální Kavkaz, Dombaj, Prielbrusie, Bezingi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,89 MB

ISBN: 808677404X

POPIS
V historii českého knihkupeckého trhu nejobsáhlejší turistický a horolezecký průvodce Západního a Centrálního Kavkazu. Na více jak 300 stranách naleznete popisy těch nejatraktivnějších turistických, trekových a horolezeckých túr Západního a Centrálního Kavkazu, který má velehorský ráz. Vzhledem k nestabilní politické situaci a poměrně vysokým bezpečnostním rizikům jsme vynechali takové atraktivní horské oblasti, jako se například nacházejí na území horkého Čečenska, Osetije aj. Rovněž východní a západní části Kavkazu, kde toto mohutné pohoří nabývá spíše horský než velehorský charakter jsme vynechali. Přece jen drtivá většina návštěvníků zavítá právě do hor některé z popisovaných oblastí Západního nebo Centrálního Kavkazu. Vedle popisů túr a velkého množství praktických informací naleznete v knize velké množství fotografií, nákresy výstupových cest, ale také digitálně zpracované mapy.- 320 stran, praktický formát 114x188 mm- první komplexní průvodce na české trhu- digitální mapy, nákresy horolezeckých výstupů- více jak 200 fotografií- informace o reliéfu, vzniku, fauně a flóře Kavkazu- doprava, bezpečnost, cestovní formalityKniha získala prestižní ocenění na mezinárodní soutěži Tourmap 2006.
STÁHNOUT ČÍST
Centrální a Západní Kavkaz - turistický, trekový a ...
Hledáte Otakar Brandos: Centrální Kavkaz, Dombaj, Prielbrusie, Bezengi? Dál už hledat nemusíte! Cena od 405 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz.
Centrální a Západní Kavkaz - Dombaj, Prielbrusie, Bezengi ...
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY