Lovecké slasti, myslivecké strasti eBook

Fatimma.cz Lovecké slasti, myslivecké strasti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lovecké slasti, myslivecké strasti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lovecké slasti, myslivecké strasti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Lovecké slasti, myslivecké strasti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,12 MB

ISBN: 9788071906636

POPIS
Lovecké slasti, myslivecké strasti - tak nazval Ota Bouzek svou novou knihu. Z bezedné studnice svých celoživotních lesáckých zážitků vybral příběhy, na nichž si vděčný čtenář s chutí smlsne. Jsou to historky psané životem, veselé, směšné, trapné a kuriozní, které strhují svou pravdivostí. Autor v nich zachytil výrazné typy lidí a lidiček v situacích a dramatech, které si nejde vymyslet. A to vše se odehrává v neopakovatelné náladě a barevnosti jesenických lesů a hor.
STÁHNOUT ČÍST
Myslivost inzerce - lovecký bazar - myslivecke-obchody.cz
Kniha: Lovecké slasti, myslivecké strasti (Ota Bouzek). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
lovecké video - Videa - Myslivost, lovectví, myslivecká ...
Lovecké slasti, myslivecké strasti. Ota Bouzek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Tak nazval Ota Bouzek svou novou knihu. Z bezedné studnice svých celoživotních lesáckých zážitků vybral příběhy, na nichž si vděčný čtenář s chutí smlsne.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY