Miniinvazivní intervenční medicína eBook

Fatimma.cz Miniinvazivní intervenční medicína Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Miniinvazivní intervenční medicína! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Miniinvazivní intervenční medicína a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Miniinvazivní intervenční medicína.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,63 MB

ISBN: 8072541625

POPIS
Kolektiv autorů předkládá v této knize komplexní pohled na současný stav minimálně invazivních výkonů uplatňovaných v diagnostice a léčbě, a to nejen v chirurgii, ale také endoskopii a katetrizaci. Publikace přináší nové poznatky o tkáňové odpovědi organismu na zátěž miniinvazivního výkonu v chirurgii břišní a hrudní. Pojednává o vlivu operačního výkonu na funkci zažívacího traktu, ale přináší také objektivní údaje o zátěži organismu a míře rizika pooperačních komplikací u laparoskopických, torakoskopických a artroskopických operací. Velmi zajímavý je pohled anesteziologa na výběr a způsoby anestezie u těchto miniinvazivních postupů i posuzování výše operačního rizika.
STÁHNOUT ČÍST
Medicína - Vyhledávání na Heureka.cz
Kolektiv autorů předkládá v této knize komplexní pohled na současný stav minimálně invazivních výkonů uplatňovaných v diagnostice a léčbě, a to nejen v chirurgii, ale také v endoskopii a katetrizaci. Publikace přináší nové poznatky o tkáňové odpovědi organismu na ...
Miniinvazivní intervenční medicína - Zdeněk Krška ...
Miniinvazivní intervenční medicína, autor: Zdeněk Krška, rok vydání: 2001. Antikvariát s více než 30 528 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY