Ruka noci podaná eBook

Fatimma.cz Ruka noci podaná Image

INFORMACE

Hledáte knihu Ruka noci podaná? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Ferdinand Šmikmátor? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Ruka noci podaná.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,47 MB

ISBN: 9788073639143

POPIS
Když cítíme obavy a zaženeme je, tak se vrátí v méně nápadné podobě, ale silnější. Pokud se začneme na krizi připravovat, kupodivu pocítíme ulehčení. Tato kniha je o rodinné přípravě na krizi, která možná nikdy nenastane. První část textu pojednává o to, jakou povahu mají ti lidé, kteří krize přežívají, a jak při tom jednají. Druhá část se týká těch úplně nejpraktičtějších návodů, jak dezinfikovat vodu, jaký filtr si koupit, jak skladovat potraviny či vytvořit v domě postiženém výpadkem sítě teplou místnost. Rozeznáváme přitom čtyři typy rychlých krizí – neočekávanou událost, blackout, epidemii a sociální bouře – a jednu situaci pomalé krize, jakou je rozpad a chudnutí společnosti. Při psaní této několik let připravované publikace, se sešel vědec, který se roky zabývá krizovými trendy, inženýr, který už v 80. letech v Rakousku navštěvoval kurzy přežití a setkání alternativních praktiků, policista s mnohaletou službou v ulicích, polárník schopný přejít pěšky napříč Grónskem a člen krizového štábu, který se nejenom účastnil povodní, ale hlavně plánoval a vedl tým Blackout. Podobná publikace zaměřená na obyčejného člověka a běžnou rodinu u nás nikdy nevyšla.
STÁHNOUT ČÍST
Ruka noci podaná - Václav Cílek, Ferdinand Šmikmátor, kol ...
Ruka noci podaná 0. Od admin dne 13.04.2020 KNIHOVNA. Když cítíme obavy a zaženeme je, tak se vrátí v méně nápadné podobě, ale silnější. Pokud se začneme na krizi připravovat, kupodivu pocítíme ulehčení. Tato kniha je o rodinné přípravě na krizi, která možná nikdy nenastane.
Ruka noci podaná - Special library ČNB
Knihu napsal vlastně kolektiv autorů a jmenuje se RUKA NOCI PODANÁ. Pojednává o přípravě na krizi, která možná nikdy nenastane. Já jsem otevřel knížku začátkem ledna a trochu mě téma zarazilo či zamrazilo. Píše se v ní o různých typech krizí - sociální bouři, blackoutu, neočekávané události nebo epidemii.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY