Tisíc polévek z celého světa eBook

Fatimma.cz Tisíc polévek z celého světa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tisíc polévek z celého světa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tisíc polévek z celého světa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Tisíc polévek z celého světa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,73 MB

ISBN: 0

POPIS
Tato kniha poskytuje na 160 stranách podrobně popsané a barevnými fotografiemi doplněné recepty, které vám díky četným tipům a trikům dopomohou k dosažení perfektních výsledků ve vaší kuchyni. Zvláštní kapitola je věnovaná lehkým, nízkokalorickým polévkám, díky nimž se můžete stravovat pestře, různorodě a přesto zdravě.
STÁHNOUT ČÍST
Inspirace v desítkách tisíc cest a fotografií z celého ...
Jenže nápad nadchl tisíce lidí. Z celého světa tak začaly přicházet přání adresované majoru Billovi. Týden před dnem svatého Valentýna, 14. února, jich u sebe měl White neuvěřitelných 70 tisíc. Rodina si dokonce musela najmout dobrovolníky, kteří pomáhají s tříděním došlé pošty.
Přírodní divy | Zajímavosti z celého světa
Už týden je úplně uzavřena lokalita Litovelska a Uničovska. O izolaci regionu tehdy rozhodla Krajská hygienická stanice v Olomouci kvůli šíření nákazy koronavirem. Hejtmanství spolu s hasiči či zaměstnanci nemocnic už do celého kraje distribuovalo asi 70 tisíc respirátorů a 200 tisíc roušek, většina zamířila právě do uzavřené oblasti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY