600 hesel eBook

Fatimma.cz 600 hesel Image

INFORMACE

Trávit čas knihou 600 hesel! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu 600 hesel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: 600 hesel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,11 MB

ISBN: 9788090589674

POPIS
Publikace představuje 600 baťovských hesel. Baťovská hesla jsou typickým znakem firmy Baťa do roku 1945 a také projevem filozofie zakladatele firmy Tomáše Bati. Tomáš Baťa měl rád jednoznačné a stručné informace, které měly motivační a povznášející charakter. Přesně taková byla baťovská hesla. Měla člověka motivovat a povzbudit. Během let jich vznikly desítky, následně stovky. Baťovská hesla je možné rozdělit do dvou kategorií – motivační a reklamní. Autorem motivačních hesel je většinou Tomáš Baťa. On sám se nikdy za jejich autora nepovažoval, mnohá hesla vychází z univerzálních mezilidských pravd a jsou nadčasová. Z hesel je patrné, že se Tomáš Baťa inspiroval světovými podnikateli, spisovateli i vědci. Hesla vznikla z myšlenek, které Tomáš Baťa vyznával a často opakoval. Hesla většinou odrážela jeho úctu k obchodu, službě, zákazníkovi, času, také podstatu vůle a odvahy. Stručnost a výstižnost hesel začala firma brzy využívat také v reklamě a propagaci a vznikla kategorie hesel, která propagovala výrobky a služby firmy Baťa. Nadčasovost baťovských hesel nás inspiruje i v současnosti, protože i současnost si žádá osobní odhodlání a odvahu každého z nás.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: 600 hesel - Vilém Veselý | Knihy.ABZ.cz
600 hesel. Kdo napsal knihu 600 hesel? Autorem je Vilém Veselý. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
600 hesel (Vilém Veselý) | Detail knihy | ČBDB.cz
Baťovská hesla je možné rozdělit do dvou kategorií - motivační a reklamní. Autorem motivačních hesel je většinou Tomáš Baťa. Stručnost a výstižnost hesel začala firma brzy využívat také v reklamě a propagaci a vznikla kategorie hesel, která propagovala výrobky a služby firmy Baťa. 600: 17
SOUVISEJÍCÍ KNIHY