Na naší škole nám záleží eBook

Fatimma.cz Na naší škole nám záleží Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Na naší škole nám záleží! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Na naší škole nám záleží a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Na naší škole nám záleží.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,75 MB

ISBN: 9788026213215

POPIS
Ředitelé i učitelé se starají o to, aby jejich škola byla dobrá, aby si z ní žáci co nejvíce odnesli, aby do ní chodili rádi nejen žáci a jejich rodiče, ale i učitelé. Důležité je, aby si spolu rozuměli v tom, oč usilují. To nejde bez občasného zastavení, ohlédnutí a nového pohledu dopředu.Jak je možné se bavit o kvalitě školy, když se pohledy všech zúčastněných mohou lišit? Ve školním roce 2015/2016 zveřejnila Česká školní inspekce kritéria, která nám pomáhají kvalitu školy pojmenovat a mohou se stát společným jazykem pro všechny zúčastněné. Na pozadí těchto kritérií je v knize věnována pozornost jednotlivým oblastem práce školy, jejího vedení a učitelů. K příslušným tématům jsou voleny praktické ukázky a konkrétní návody pro vlastní sledování, vyhodnocování a řešení různých situací. Cílem knihy je nejen vybavit školu silnou argumentační oporou při kontrole externími orgány, ale zejména nabídnout témata pro společná zastavení, ohlédnutí a úvahu o dalším rozvoji konkrétní školy. Knihu ocení školští inspektoři, ředitelé škol a učitelé, ale i zapálení rodiče, jimž na chodu školy záleží nebo kteří uvažují o založení vlastní školy.
STÁHNOUT ČÍST
Na naší škole nám záleží | Informatorium 3-8
Všechny informace o produktu Kniha Na naší škole nám záleží, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Na naší škole nám záleží.
Kniha: Na naší škole nám záleží - Martin Chvál | Knihy.ABZ.cz
Na naší škole nám záleží. Toggle navigation. 0. Registrácia; Prihlásiť ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY