Manažerské finance eBook

Fatimma.cz Manažerské finance Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Manažerské finance! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Manažerské finance a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Manažerské finance.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,73 MB

ISBN: 9788074001949

POPIS
Finanční manažer rozhoduje o klíčových otázkách získávání zdrojů pro financování firmy, o jejich efektivním umísťování do portfolia aktiv tak, aby byly vytvořeny podmínky pro efektivní zhodnocení získaných zdrojů, trvalý růst podniku, jinými slovy pro růst hodnoty firmy. Jak to udělat v oblasti podnikových financí, na to přináší odpověď tato publikace. Finanční krize jasně ukázala, že finance jsou „krví“ podniku, bez níž nemůže žádný podnik existovat. Nenechte si ujít třetí vydání Manažerských financí! Jistě si kladete otázku, proč? Důvodem je nejen aktualizace textů, ale zejména zařazení nových částí, které aktuálně reagují na nejožehavější problémy ve finanční praxi podniků. Ten, kdo chce být „in“ v manažerských financích, má třetí, nejnovější vydání Manažerských financí.
STÁHNOUT ČÍST
Manažerské finance. - is.sting.cz
Jsou to analýzy, controlling, manažerské finance, cash flow, revize business plánu, rentabilita jednotlivých oblastí apod. Pomoc s hledáním podnikatelské cesty a vedení po ní. Mám velký cit a umím propojit technickou, obchodní a ekonomickou stránku podnikatelských činností.
Manažerské finance - is.vstecb.cz
Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY