Bratrstvo eBook

Fatimma.cz Bratrstvo Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bratrstvo! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bratrstvo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Bratrstvo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,55 MB

ISBN: 9788075571373

POPIS
Pod nánosem času i utvářením poněkud zjednodušeného obrazu legií dnes zaniká jedna podstatná skutečnost: že totiž československé dobrovolnické vojsko v Rusku bylo složeno z obyčejných mužů.Autor nabízí plastičtější obraz než jen obvyklý faktografický výklad – zabývá se především každodenností legionářů v období od léta 1914 do předjaří 1918. Čtenář se tak dozví, jak žili (a přežili) v ruských zajateckých táborech a co vše je mohlo motivovat ke vstupu do legií. Detailně se seznámí s jejich ubytováním, stravou, způsoby trávení volného času či složitými kontakty s místním obyvatelstvem. Ve frontové každodennosti nechybí vedle samotného boje ani vnímání smrti, zranění a nemoci, stejně jako řady jiných stresujících faktorů. Tato svědectví a někdy až fascinující příběhy jsou spojeny se jmény a osudy konkrétních legionářů.Na knihu navazuje druhý díl – Ostrovy v bouři, pokrývající léta 1918–1920.
STÁHNOUT ČÍST
Bratrstvo 1 - Vyděděnci - John Flanagan - Megaknihy.cz
Fiorella a Bratrstvo křišťálu Vlastimil Vondruška. Fiorella a Bratrstvo křišťálu. Vlastimil Vondruška. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.2 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. E-kniha ePUB mobi ...
Bratrstvo / Bratstvo (2019) | ČSFD.cz
Bratrstvo neohrožených představuje zásadní počin v historii HBO i televize samotné. Jedná se o desetidílnou minisérii natočenou na motivy bestselleru spisovatele Stephena E. Ambroseho, jenž pojednává o elitní jednotce americké armády z 2. světové války známé jako Easy Company.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY