Jen láska je skutečná eBook

Fatimma.cz Jen láska je skutečná Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jen láska je skutečná! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jen láska je skutečná a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Jen láska je skutečná.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,31 MB

ISBN: 9788073593889

POPIS
Neuvěřitelné svědectví o tom, že naši milovaní nás nikdy neopustí…Ve filmech, v románech, ale i v životě si lidé občas slibují lásku „dokud nás smrt nerozdělí“. Jenže co když je smrt jen další branou, dveřmi otevřenými k novým zrozením a novým setkáním se svými milovanými? Dr. Weiss je nezvratně přesvědčen, že tomu tak opravdu je. Proč?Do jeho ordinace, kde pomáhá lidem metodou regresní terapie, přišla mladá žena Elizabeth. Po matčině smrti trpěla nesmírným zármutkem, měla problémy i se vztahy k mužům. Dr. Weiss ji zavedl do minulých životů, aby se společně pokusili odhalit příčinu. Ve stejné době se u něj léčil Pedro, sympatický Mexičan, který se také utápěl v žalu. Elizabeth s Pedrem se neznali, takže nikdo netušil, jak neuvěřitelné drama se začíná rozehrávat. Čím hlouběji se totiž nořili do minulosti, tím jasnější se zdálo, že se kdysi velice dobře znali, a co víc, že se milovali! Na lékaři teď bylo těžké rozhodnutí. Má bývalým milencům prozradit pravdu o jejich minulých životech? Má právo zasáhnout do toho současného?
STÁHNOUT ČÍST
JEN LÁSKA JE SKUTEČNÁ - Weiss Brian L. od 157 Kč - Heureka.cz
jen nekoneČnÁ lÁska je skuteČnÁ - david icke 04.02.2013 19:15 Jsme uprostřed kolektivní transformace, alespoň na této úrovni vnímání, i když nevěřím, že jde o transformaci, o níž mluví hnutí Nového věku a jiní.
Jen láska je skutečná - Weiss Brian L. | Knihy Grada
Objednávejte knihu Jen láska je skutečná v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
SOUVISEJÍCÍ KNIHY