Voyeur eBook

Fatimma.cz Voyeur Image

INFORMACE

Voyeur je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Alain Robbe-Grillet. Přečtěte si s námi knihu Voyeur na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Voyeur.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,46 MB

ISBN: 9788073494834

POPIS
Jedno ze zásadních děl jednoho z největších francouzských spisovatelů 20. století, jednoho ze zakladatelů nového románu, Alaina Robbe-Grilleta. Mathias, neúspěšný obchodní cestující, se po pětatřiceti letech vrací na svůj rodný ostrov. Dva dny poté je na pláži nalezena utonulá třináctiletá dívka s tělem zohaveným mořskými kraby. Čtenářova pozornost je neustále narušována Mathiasovými vjemy, pohyby a představami, až si nakonec uvědomí, že se nachází uvnitř mysli vražedného maniaka. Přesto, že příběh dosáhne hrozivého vyvrcholení v podobě znásilnění a vraždy, pochyby nad tím, kdy a zda byl vůbec zločin spáchán, přetrvávají.
STÁHNOUT ČÍST
Le Voyeur - film 1960 - AlloCiné
14 alb, na Rajčeti od 18. ledna 2011 - Na mém profilu najdete pouze mé fotografie,jde o momentky které jsou výsledkem mé nemoci.....
Voyeurism - Wikipedia
Voyeur. 2017 TV-MA 1h 35m Documentaries. Legendary journalist Gay Talese unmasks a motel owner who spied on his guests for decades. But his bombshell story soon becomes a scandal of its own. Starring: Gay Talese. Watch all you want for free. TRY 30 DAYS FREE. Videos Voyeur. Voyeur (Trailer) More Details.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY