Kriminální případy s otevřeným koncem eBook

Fatimma.cz Kriminální případy s otevřeným koncem Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kriminální případy s otevřeným koncem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Ken Weber? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Kriminální případy s otevřeným koncem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,33 MB

ISBN: 8073670208

POPIS
Na knihu Detektivní příběhy s otevřeným koncem navazuje dalších 40 krátkých detektivek z druhého dílu nové série knih úspěšného autora záhadných příběhů s otevřeným koncem, které čtenářům umožňují prověřit si logické myšlení, postřeh, kombinační schopnosti, představivost a další znalosti potřebné k usvědčování vrahů, zlodějů a podvodníků. Nakonec může čtenář porovnat své řešení s řešením autorovým, které je uvedeno na konci knihy. Autor nabízí stále se zvyšující úroveň obtížnosti předkládaných případů. Na začátku každého příběhu je obrázek stop, jejichž počet naznačuje, jak obtížný příslušný případ je.
STÁHNOUT ČÍST
Kriminální případy s otevřeným koncem: 40 případů k řešení ...
Kriminální případy s otevřeným koncem. Kdo napsal knihu Kriminální případy s otevřeným koncem? Autorem je Ken Weber. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Detektivní příběhy s otevřeným koncem - Kenneth J. Weber ...
Kniha: Kriminální případy s otevřeným koncem (Ken Weber). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY