Legendární seriál Chalupáři eBook

Fatimma.cz Legendární seriál Chalupáři Image

INFORMACE

Legendární seriál Chalupáři je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Václav Nekvapil. Přečtěte si s námi knihu Legendární seriál Chalupáři na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Legendární seriál Chalupáři.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,83 MB

ISBN: 9788073902902

POPIS
Chalupáři patří mezi nejoblíbenější seriály natočené Českou televizí a při pravidelných reprízách se vždy umisťují velmi vysoko na žebříčcích sledovanosti. Není divu. Jedná se o dokonalé spojení výtečného scénáře Františka Vlčka a Václava Pavla Borovičky, skvělé režie Františka Filipa a fenomenálních hereckých výkonů takových es, jako například Jiří Sovák, Josef Kemr nebo Jiřina Bohdalová. Jak tento seriál vznikal a s kolika nečekanými problémy se museli jeho tvůrci při natáčení potýkat, se dočteme v jedinečné publikaci Miroslava Graclíka a Václava Nekvapila, která vychází v edici Omega.
STÁHNOUT ČÍST
Legendární seriál Chalupáři - Příběh natáčení a osudy jeho ...
Legendární seriál Chalupáři: Podívejte se, kolik shrábnul… . 7. Žhavé drby. Bočanová vyzrála na zloděje: Kabelku jí hlídá pes!. 6. Žhavé drby. Tajemství Jiřího Sováka: Nejlíp se mu hrálo, když se opil! . 2. Žhavé drby. Milenka Soukupa Šoralová se ukázala s kočárkem: Rebeku… .
Chalupáři: Svatba — iVysílání — Česká televize
Legendární seriál Chalupáři Autor: Graclík, Miroslav a Nekvapil, Václav Nakladatel: Omega EAN: 9788073902902 ISBN: 978-80-7390-290-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 375 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY