Kola eBook

Fatimma.cz Kola Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kola! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kola a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Kola.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,43 MB

ISBN: 9788073065157

POPIS
Všechny úspěšné knihy Arthura Haileyho, mají společný jmenovatel – dokonale vykreslují prostředí, do něhož jsou situovány strhující dramatické příběhy. Román s příznačným názvem Kola přibližuje chod mamutího koncernu v Detroitu, který nejen vyrábí automobily, ale s využitím avantgardní techniky a stále se proměňující marketingové strategie vyvíjí nové, dokonalejší typy vozů. Hailey mistrovsky zachycuje osudy vedoucích pracovníků i obyčejných dělníků, aby ukázal, jak hluboce podnik ovlivňuje život v Detroitu i intimní prostor svých zaměstnanců a naproti tomu ak schopnosti jednotlivých pracovníků, jejich city i povahové vlastnosti zásadním způsobem formují chod automobilové společnosti.
STÁHNOUT ČÍST
BikeProdejna.CZ - jízdní kola a kompletní příslušenství ...
Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Jízdní kola. Vybírejte si Jízdní kola podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.
Jízdní kola a elektrokola | MALL.CZ
Kola s dopomocí otevírají cyklistiku novým skupinám lidí, kteří dříve na kole vůbec nejezdili. Starší lidé, kteří na kole již nejezdí kvůli zdravotním omezením nebo nedostatečné fyzické kondici. Nesportovci, kteří […] Prodejny. Naše prodejny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY