Odejdi s Láskou eBook

Fatimma.cz Odejdi s Láskou Image

INFORMACE

Odejdi s Láskou je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavla Sára Boukalíková. Přečtěte si s námi knihu Odejdi s Láskou na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Odejdi s Láskou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,75 MB

ISBN: 9788074751585

POPIS
Sbírka poezie. Autorka o své sbírce říká: „Tyto básně bych ráda věnovala těm, jejichž život je klec, od níž nemohou nalézt klíč. Oni vědí, že někde tu je snad odvaha, která jim umožní cestu ven. Nebo by to měla být touha, která jim však není vlastní? Pomoc u druhých lze nalézt, tu však oni vnímají jenjako krátkodobé otupení smyslů, vždyť proč by měli používat zbraně proti někomu, kdo je nešťasten a koho mají rádi? Nechť ve Vás tyto básně rozsvítí světlo, které Vás vyvede z tohoto bludného kruhu, aniž by se Vás poté snažilo oslnit natolik, že byste neviděli své možnosti. Přeji Vám, aby Vám poté svítilo na cestu už celý život.“ Věnováno obětem domácího násilí.
STÁHNOUT ČÍST
Setkání s láskou
Odejdi s láskou je útlá knížečka s jednoduchou, ale nádhernou titulní stranou, která přesně vystihuje poselství této sbírky. Autorka ji zasvětila obětem domácího násilí, aby jim dodala odvahu a ukázala, že každý člověk v sobě má sílu se zvednout ze dna a opět vyjít na světlo.
Odejdi s Láskou - Pavla Sára Boukalíková od 71 Kč - Heureka.cz
Nakupte knihy za dobré ceny v internetovém knihkupectví Kosmas.cz.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY