Dějiny krásy eBook

Fatimma.cz Dějiny krásy Image

INFORMACE

Dějiny krásy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Umberto Eco. Přečtěte si s námi knihu Dějiny krásy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Dějiny krásy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,12 MB

ISBN: 807206777

POPIS
Na stránkách této knihy najdeme obrazy mistrovských děl všech dob, nejedná se však o dějiny umění, jak je obvykle chápeme. Ilustrace i rozsáhlá antologie textů mají čtenáři přiblížit rozmanité představy o kráse, jak se projevovaly od dob starého Řecka až dodnes. Dozvíme se, jak různě byla pojímána krása přírody, květin, zvířat, lidského těla, nebeských těles, matematických vztahů, světla, drahokamů, Boha i ďábla. Třebaže se dochovaly jen texty filozofů, spisovatelů, vědců, mystiků či teologů a svědectví umělců, na základě těchto dokumentů si lze učinit představu, jak vnímali krásu běžní lidé i páriové všech dob.
STÁHNOUT ČÍST
Dějiny krásy Umberto Eco alternativy - Heureka.cz
Dějiny krásy: Příběh červené rtěnky Kristýna Kovářová 25.4.2020 Červená rtěnka je jeden z mála produktů na líčení, který má tu moc poskytnout okamžité zvýšení sebedůvěry.
Dějiny krásy - Umberto Eco — Kniha.cz
Dějiny krásy. Umberto Eco; rok vydání - 2005. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 998 K č. Na stránkách této knihy najdeme obrazy mistrovských děl všech dob, nejedná se však o dějiny umění, jak je obvykle chápeme. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY