Vrať drakovi, co je jeho eBook

Fatimma.cz Vrať drakovi, co je jeho Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vrať drakovi, co je jeho! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vrať drakovi, co je jeho a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Vrať drakovi, co je jeho.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,90 MB

ISBN: 9788000031422

POPIS
Čtvrté pokračování Sedmého smyslu nám ukazuje závěrečný rok základní školní docházky Hanky, Sváti a Rafaela v Santareně. Musejí se rozhodnout, co budou dělat po škole, a vybírají si podle toho obory, v nichž se chtějí zdokonalit. Hanka u draků, Sváťa u jednorožců a Raf mezi sirénami… Než však škola začne, prožijí dny plné napětí na cestě na Ostrov volby. Hanka si dokáže znepřátelit mocného, zlého, pomstychtivého kouzelníka a musí se ukrývat, protože jí hrozí smrtelné nebezpečí.
STÁHNOUT ČÍST
Vrať drakovi, co je jeho - Pacovská Ilka levně, cena 149 ...
Vrať drakovi, co je jeho Čtvrté pokračování Sedmého smyslu nám ukazuje závěrečný rok základní školní docházky Hanky, Sváti a Rafaela v Santareně. Musejí se rozhodnout, co budou dělat po škole, a vybírají si podle toho obory, v nichž se chtějí zdokonalit.
H´anaríja, dcera jednorožců - Vaše literatura
Byl si vědom, jak je proti němu slabý a bezmocný a jak je zcela v jeho rukou. Poslechl však, přikrčil se a postoupil o pár kroků do temnoty. Netušil, co se stane, co získá a jestli to vůbec bude stát za všechny služby, které Mistrovi prokazoval.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY