Vrať drakovi, co je jeho eBook

Fatimma.cz Vrať drakovi, co je jeho Image

INFORMACE

Hledáte knihu Vrať drakovi, co je jeho? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Ilka Pacovská? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Vrať drakovi, co je jeho.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,38 MB

ISBN: 9788000031422

POPIS
Čtvrté pokračování Sedmého smyslu nám ukazuje závěrečný rok základní školní docházky Hanky, Sváti a Rafaela v Santareně. Musejí se rozhodnout, co budou dělat po škole, a vybírají si podle toho obory, v nichž se chtějí zdokonalit. Hanka u draků, Sváťa u jednorožců a Raf mezi sirénami… Než však škola začne, prožijí dny plné napětí na cestě na Ostrov volby. Hanka si dokáže znepřátelit mocného, zlého, pomstychtivého kouzelníka a musí se ukrývat, protože jí hrozí smrtelné nebezpečí.
STÁHNOUT ČÍST
Vrat drakovi co je jeho | Sleviste.cz
Vrať drakovi, co je jeho (brož.) - Ilka Pacovská . Čtvrté pokračování Sedmého smyslu nám ukazuje závěrečný rok základní školní docházky Hanky, Sváti a Rafaela v Santareně. Musejí se rozhodnout, co budou dělat po škole, a vybírají si podle toho obory, v nichž se chtějí zdokonalit.
H´anaríja, dcera jednorožců - Vaše literatura
Všechny informace o produktu Kniha Vrať drakovi, co je jeho - Ilka Pacovská, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vrať drakovi, co je jeho - Ilka Pacovská.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY