Masáž eBook

Fatimma.cz Masáž Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Masáž! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Masáž a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Masáž.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,96 MB

ISBN: 9788073528195

POPIS
Masáž je přirozená a efektivní metoda pro navození blahodárného pocitu a zajištění zdraví. Tato publikace se snaží ukázat masáž jako jednoduchou metodu uvolnění a relaxace, kterou zvládne každý z nás. Po krátkém úvodu z oblasti lidské anatomie a potřebných pomůcek si detailně představíme nejrůznější masážní techniky. Každý postup je názorně krok za krokem dokumenován více než 170 barevnými fotografiemi. Kvalitní masáž dokáže zmírnit problémy při napětí svalů, bolestech hlavy, poruchách spánku nebo zbytnění jizev. Ať již se chcete dozvědět něco o automasáži, nebo masáži partnerské, provede tato praktická knížka každého začátečníka světem masáží tak, aby na konci své cesty mohl uplatnit léčivou sílu této přirozené uvolňovací metody pro dobro vlastní nebo svého partnera.
STÁHNOUT ČÍST
Erotické masáže Praha
MASÁŽ HLAVY Působí příznivě na zdraví růst vlasů. K vlasové masáži používáme vlasovou vohu a vlasové tonikum. Vlasové vody - Březová voda , kopřivová voda Vlasové tonikum - Arvik , Vitanol , Kapilan Q10 Způsoby masáží: 1. povrchová- lehké tření pokožky nebo krouživými pohyby prstů
Erotická masáž, Ceník | EXCELENT masáže Praha
Masáž prostaty je velice ozdravná a ve videu vysvětlujeme proč tomu tak je. Naučte se prostatu stimulovat bezpečně, bez zranění a s maximálním uspokojením.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY