Sokyně eBook

Fatimma.cz Sokyně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sokyně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sokyně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Sokyně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,66 MB

ISBN: 9788074611094

POPIS
Juno, Athéna, Diana a Venus Chambersovy – čtyři krásné sestřenky, hvězdy vysoké britské společnosti – žijí z peněz svého podivného strýčka Clema. Geniální obchodník, který se dobrovolně straní zbytku světa, se však zničehonic na sklonku života rozhodne poprvé oženit. S krásnou mladičkou Thajkou. A protože mladá manželka a v budoucnu i rodina stojí spoustu peněz, milé neteře mají přijít zkrátka. Jak se s tím inteligentní dívky, které až dosud nemusely hnout prstem, aby si žily v blahobytu, vyrovnají? Podaří se jim zničit nebezpečnou soupeřku anebo zjistí, že život může být ještě mnohem zajímavější, než jak jej dosud poznaly?
STÁHNOUT ČÍST
Sokyně (1974) | ČSFD.cz
drankeryth. Tuctovy thriller pristupny asi pre vsetky vekove kategorie,,he he. Dokopy sa v nom nic nedialo. Zavisla zenska, ktora tuzi po dietati a robi vsetko pre to, aby ho dosiahla aj za cenu vrazdy.
Sokyně - Dáma.cz
Obsah filmu Sokyně Před sedmi lety přišla tragicky o manžela a dítě, které čekala - při vybírání peněz z automatu je přepadl ozbrojený lupič. Manžela zastřelil a ona vyvázla s těžkým zraněním, jehož výsledkem byla nejen ztráta nenarozeného dítěte ale také totální hysterektomie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY