Z lovce společníkem eBook

Fatimma.cz Z lovce společníkem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Z lovce společníkem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Z lovce společníkem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Z lovce společníkem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,25 MB

ISBN: 9788074283048

POPIS
Psi loveckých plemen se dají snadno vycvičit k tomu, pro co byli vyšlechtěni, ale se zvládáním běžných situací, ve kterých se mohou ocitnout při každodenním provozu, to už může být těžší, a to i přes jejich společenskou povahu.Už jste někdy zkusili přimět labradora, aby si sedl a zůstal v blízkosti rybníčku s kachnami?Čím to, že jsou zlatí retrívři nechvalně známí vyskakováním na lidi (i na jiné psy), se kterými se chtějí pozdravit?Sežere váš lovecký pes každý zapáchající předmět, který najde, než mu v tom stihnete zabránit?Dawn Antoniak-Mitchellová nabízí návod na řešení a prevenci problémů, s nimiž se majitele loveckých psů mohou setkat doma i na procházkách.
STÁHNOUT ČÍST
Z lovce společníkem - Dawn Antoniak-Mitchellová | Knihy ...
Z lovce společníkem: Jak z loveckého psa udělat parťáka pro každodenní život Psi loveckých plemen se dají snadno vycvičit k tomu, pro co byli vyšlechtěni, ale se zvládáním běžných situací, ve kterých se mohou ocitnout při každodenním provozu, to už může být těžší, a to i přes jejich společenskou povahu.
Z lovce společníkem od 186 Kč - Heureka.cz
Hledáte Z lovce společníkem od Dawn Antoniak-Mitchellová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY