Nasazen v Koreji eBook

Fatimma.cz Nasazen v Koreji Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nasazen v Koreji! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nasazen v Koreji a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Nasazen v Koreji.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,86 MB

ISBN: 9788086349473

POPIS
Ojedinělá publikace přináší příběhy přímých účastníků mírové mise, kteří zastupovali Československo v Koreji bezprostředně po skončení korejské války (1950–1953). Editor na základě rozhovorů s účastníky (a vzpomínek svého otce Jaromíra Švamberka) a archivního studia dobových pramenů vytvořil poutavou publikaci, jež u nás vůbec poprvé otevírá a mapuje dané téma. Kniha přináší rovněž ukázky oficiálních dokumentů, osobních deníků, korespondence a dobové fotografie.
STÁHNOUT ČÍST
Recenze: Nasazen v Koreji - vyprávění pamětníků o ...
tel.723 617198 /email: [email protected] -- mírné opotřebení,dobrý stav / rozfoceno viz foto dole -- Ojedinělá publikace přináší příběhy přímých účastníků mírové mise, kteří zastupovali Československo v Koreji bezprostředně po skončení korejské války (1950-1953). Editor na základě rozhovorů s účastníky (a vzpo…
Jednotky: Nasazen v Koreji
připravovaná kniha: Jaromír Švamberk - Nasazen v Koreji. ... Válka v Koreji a rockové kapely pro mne rozhodně nejdou dohromady (a ujišťuji vás, že rockové kapely mi vůbec nevadí). No já, když se jedná o mrtvoly, nestojím o neotřelé způsoby vyjadřování a klepy a la „co dělala Madonna v posteli".
SOUVISEJÍCÍ KNIHY