Naia se smí narodit eBook

Fatimma.cz Naia se smí narodit Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Naia se smí narodit! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Naia se smí narodit a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Naia se smí narodit.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,32 MB

ISBN: 8071788279

POPIS
Kniha popisuje příběh jedné americké rodiny, která se musí vyrovnat se skutečností, že dítě, které se po dlouhém očekávání má narodit, je vážně postižené. Manželé Greg a Tierney patří k typickým Američanům ze střední třídy. Dozvídáme se s nimi, že jejich dítě trpí Downovou chorobou, vážnou srdeční vadou a dalšími přidruženými komplikacemi. Autor popisuje jejich rozhodování o tom, zda si dítě ponechat, nebo zda podstoupit umělé přerušení těhotenství. V průběhu těhotenství se projevují další zdravotní komplikace, po porodu začíná boj o život holčičky Naii. Podrobně ji sledujeme až do jednoho roku života. Epilog ji zachycuje tříletou, kdy rodiče jsou si naprosto jisti, že postupovali správně, když se rozhodli, že si ji ponechají.
STÁHNOUT ČÍST
Naia se smí narodit - Šance Dětem
Naia se smí narodit. Zuckoff Mitchell Vydavatel: Portál. Kniha popisuje příběh jedné americké rodiny, která se musí vyrovnat se skutečností, že dítě, které se po dlouhém očekávání má narodit, je vážně postižené. Manželé Greg a Tierney patří k typickým Američanům ze střední třídy. Dozvídáme se s nimi, že ...
Naia se smí narodit - Mitchell Zuckoff | Databáze knih
Maratka 19.03.2017 v 19:49:10. Pokud radi ctete knihy tykajici se 2. svetove valky a holocaustu a chcete o dane problematice cist v trochu netradicni forme (prostrednictvim patrani po osudu majitelky jednoho kufriku), pak doporucuji utlou knizku Hanin kufrik.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY