Alchymista eBook

Fatimma.cz Alchymista Image

INFORMACE

Alchymista je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Paulo Coelho. Přečtěte si s námi knihu Alchymista na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Alchymista.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,27 MB

ISBN: 9788025706848

POPIS
Román Alchymista – největší brazilský bestseller všech dob – byl dosud přeložen do 34 jazyků a prodalo se ho na 10 milionů výtisků. Takřka pohádkové vyprávění o cestě španělského pastýře za zakopaným pokladem, vycházející z příběhu o splněném snu ze sbírky Tisíc a jedna noc, je zároveň výzvou k naplnění vlastního osudu i poznáním posvátnosti světa, v němž žijeme. Na cestě za oním dvojím pokladem, plné zkoušek a důležitých setkání, je třeba dbát všech znamení a s neustálou trpělivostí a odvahou ( jako alchymista sledující proměnu obyčejného kovu ve zlato) přetvořit samu svou osobnost.
STÁHNOUT ČÍST
Alchymista - Paulo Coelho | Databáze knih
Alchymista (v portugalském originále O Alquimista) je román brazilského spisovatele Paula Coelha, poprvé byl vydán Rio de Janeiru roku 1988, v češtině v roce 1999.. Kniha vypráví o cestě mladého pastýře za svým snem. Autor čtenáře přesvědčuje o smysluplnosti cesty za osobním štěstím.
Kniha: Alchymista (Paulo Coelho) | Martinus
Alchymista - člověk zabývající se alchymií.. Historičtí alchymisté byli obvykle zároveň filosofové a metalurgové, [zdroj?] pokud lze o takovém dělení u tak nejasně vymezené činnosti jako je alchymie mluvit. Ve středověku bylo bezpečnější být považován za alchymistu než za čaroděje, [zdroj?] přestože skutečný rozdíl mohl být minimální.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY